info@kardeks.com.tr - +90 (850) 885 35 04

Konferans, Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Konferans Sistemleri

Kongre merkezleri, üniversiteler, uluslararası organizasyonlar ya da simültane çevirinin yapılacağı herhangi bir salonda kullanılabilen çözümler, toplantılarda mükemmel netlikte ve akıcılıkta ses iletimi sağlar. 

31 farklı tercüme kanalını destekleyen sistem, küçük boyutlu toplantılardan, binlerce kişilik çok dilli uluslararası konferanslara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Basit seviyede konuşma ve dinlemeyi operatör gereksinimi olmadan kolayca gerçekleştiren sistem, isteğe bağlı olarak, konuşmacının adıyla birlikte bir resmini monitörlerde veya büyük ekranlarda otomatik olarak gösterebilir.

Elektronik oylama özelliği ile toplantıların verimliliğini en üst düzeye çıkarmak mümkündür. Oylama sonuçlarını kolayca saklayabilme ve katılımcılar için yazdırabilme veya görüntüleyebilme, toplantıların verimliliğini artırmaya katkıda bulunan diğer özellikler olarak sayılabilir.

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Okul, otel, alışveriş merkezi, süper market, sosyal tesis, fabrika ve ofis gibi insan yoğunluğu olan alanlarda müzik yayının yanı sıra yangın, terör olayları ve doğal afetler durumunda binanın en hızlı ve güvenli şekilde tahliyesini sağlamaya yarayan sistemdir.

Acil anons ve seslendirme sistemi ile, müzik ve anons yayınları ayrı ayrı bölgelere yapılabilir. Anons yapılmadığı durumlarda müzik yayını devam eder. Anons yapılmak istediğinde çağrı istasyonu üzerinden anons yapılacak bölge seçilir, konuşma ve anons bitene kadar ana butona basılı tutulur.

Her türlü mimari tasarıma uygun, geniş hoparlör seçeneği olan seslendirme ve anons sistemi ihtiyaca yönelik olarak, bölgelere ayrılarak projelendirilebilir. Farklı bölgelere, farklı müzik yayını yapılabilir ve acil durumlarda sistem otomatik olarak acil anons durumuna geçerek kayıtlı sesli mesajın yayınlanmasını sağlar. Bununla birlikte, kurulan sistemler yangın algılama gibi diğer güvenlik çözümleri ile entegre edilerek yangın sisteminden gelen uyarılar ile devreye girebilir.

 

Diğer Elektronik Güvenlik Çözümleri

Kardeks, konferans, genel seslendirme ve acil anons sisteminin yanı sıra güvenlik ihlali oluşturabilecek durumlar için kullanılan video izleme sistemleri, geçiş kontrol sistemleri , AVM, market ve ofis gibi kalabalık alanlar için elektronik ürün takip çözümleri ve x-ray bagaj kontrol metal algılama sistemleri gibi güvenlik çözümleri ile %100 güvenlik hizmetlerini de sunuyor.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo