info@kardeks.com.tr - +90 (850) 885 35 04

Çevre Güvenlik Sistemleri

Bir alanın fiziksel sınırlarının giriş ve çıkış yönünde aşılmaya çalışıldığını ya da aşıldığını algılayan ve ilgili uyarıyı kontrol merkezine ulaştıran sistemlerdir.

Çevre Güvenlik Sistemleri; çevre koruma sınır çiti, toprak altı optik algılayıcılar veya duvar üzerine monte edilebilen algılayıcılar, haraket sensörleri, radar, mikro dalga bariyerlerden oluşur.

Bu sistemler diğer güvenlik sistemleri ile entegre edilerek daha proaktif bir çevre güvenlik çözümü tasarlanmış olur. İlgili alanda bulunan kameralar ile entegrasyon sağlanarak ihlalin yapıldığı bölgenin görüntüleri kontrol merkezi monitörlerine otomatik olarak yansıtılarak, ilgili görevlinin veya operatörün görüntüleri anlık görmesine olanak tanır.

Video İzleme Sistemleri

Video izleme çözümleri konusunda sunduğu üstün teknolojisi ve deneyimi Kardeks'in bu alanda da pazar lideri olmasını sağlıyor.

Sunduğumuz geniş çözüm seçenekleri ve uzmanlığımız sayesinde geçiş kontrol, yangın algılama ve alarm sistemleri ile doğrudan entegrasyon sağlanabiliyor.

 

Neden Video İzleme Sistemleri Tercih Edilmeli

Bunların yanı sıra, yeni nesil yazılımlar ve video izleme sistemine entegre olan Gelişmiş Video Analitik çözümleri sayesinde, basit video izlemenin dışında gelişmiş görevleri tanımlayarak, isteğe yönelik aramalarla amaca daha kolay ulaşım sağlanıyor.

Video izleme sistemleri, örülen güvenlik duvarının en temelinde bulunuyor. Sağlam temel unsur, diğer sistemlerin devamlılığı için önemli bir fırsat sağlıyor. 

Video İzleme Sistemlerinin yanı sıra güvenlik ihlali durumları ile daha kolay başa çıkabilmek için video analiz sistemleri, AVM, otopark, otel ve ofis gibi kalabalık alanlar için IP video sistemleri, analog HD video sistemleriplaka tanıma sistemleriaraç altı izleme sistemleri ile %100 üstün teknolojiyle çalışan elektronik güvenlik hizmetlerini de Kardeks bünyesinde bulabilirsiniz.

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo