Ürün Sepete Eklendi

ANASAYFA
KURUMSAL
KARİYER
İLETİŞİM
KAYIT OL
GİRİŞ YAP
$1.00 = TL
info@kardeks.com.tr
0 850 885 35 04
Kurumsal

KESİNTİSİZ GÜVENLİK

Kardeks inşaat elektronik güvenlik ve bilişim hizmetleri 2001 yılında kurulmuş 2019 yılına kadar inşaat ve bilişim sektöründe hizmet vermiş ardından 18 yıllık tecrübesiyle 2019 yılı itibariyle hizmet verdiği sektörlere elektronik güvenlik sektörünüde ekleyerek tedarikçi kimliğiyle yoluna devam etmektedir, elektronik güvenlik sektöründe yenilikçi zihniyetiyle bünyesinde bulundurduğu ‘’Kardeks Electronic’’ markasıyla Türkiye pazarında çeşitli şehirlerde bulunan bayii ağına yapmış oldukları projelerinde çözümler sunmaktadır ayrıca dünya pazarında kabul görmüş markalarıda yelpazesinde bulundurmaktadır, tüm bu çalışmalar ışığında yoluna yeni yatırımlar yaparak devam etmektedir.

 

VİZYON:

Her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlayarak; Sağlam adımlarla ilerleyip sektörünün örnek alınan şirketlerinden olduğu bilinciyle çalışmaktadır. 

 

MİSYON:

Elektronik güvenlik sektörünün, bu yaşamsal ihtiyaca katkısını üst düzeyde temsil etmek, güçlü bir hizmet kurumu olarak sunmak amacındadır.

 

KATALOGLAR

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.